fbpx

Ako sa stať majiteľom
Broker POINT?

Ako majiteľ BROKER POINTU môžete čerpať benefity hneď z dvoch svetov – podnikateľského a zamestnaneckého. Voľnosť, nezávislosť a dlhodobý kvalitný klientsky servis na jednej strane, pevné zázemie, zavedené a overené systémy a podpora odborníkov z centrály na druhej strane.

BROKER POINT je ideálny pre tých, ktorí majú podnikateľské ambície a chcú sa aktívne podieľať na úspechu vlastnej firmy, ktorú môžu rozširovať o ďalšie prevádzky alebo položiť základy rodinného podnikania.

Zaujal Vás náš koncept?

Všetky potrebné informácie o BROKER POINTe a možnostiach spolupráce získate v našej informačnej brožúre.

Nechajte sa inšpirovať príbehmi našich riaditeľov

Pokiaľ vás zaujíma, aké to je stať sa majiteľom, pozrite si alebo si prečítajte príbehy našich riaditeľov a nechajte sa inšpirovať. Sú medzi nimi príbehy tých, ktorí už pôsobili v Broker Consulting a otvorenie vlastnej pobočky BROKER POINT pro nich znamenal posun v kariére, a aj tých, ktorí predtým pôsobili v iných oblastiach, alebo boli zamestnaní a BROKER POINT bol reštartom pro ich kariéru.

Prečo by som sa mal stať majiteľom Broker point?

Dôvod je jednoduchý – ste samostatným podnikateľom, ale na podnikanie nie ste sami. Potrebnú istotu vám dodá zázemie silného partnera a jeho osvedčený a fungujúcí systém. Stať sa majiteľom BROKER POINTu vám pomôže náš OK tím.

Máte na to aj ďalších 12 dôvodov. Nájdete ich aj v informačnej brožúre, ktorú získate tu.

Kde si môžem, Broker POINT otvoriť?

Ideálnou lokalitou pre BROKER POINT je mesto s viac ako 15 tisíc obyvateľmi a so spádovou oblasťou aspoň 30 tisíc plus, ktoré vám zabezpečí potrebnú klientelu. Pre BROKER POINTy vyberáme lukratívne miesta v centre miest s dobrou dopravnou dostupnosťou a výmerou aspoň 80 metrov štvorcových.

pobočka vysoká
Plánovanie

Kto bude klientom môjho Broker pointu?

OK POINT spája finančné a realitné služby, a to mu zaisťuje násobne viac klientov. Ponuka nehnutzeľností avizovaná priamo vo výklade pobočky oslovuje ľudí z ulice.

BROKER POINT obsluhuje aj klientov Broker Consulting zo spádovej oblasti, ktorí nemajú svojho stáleho finančného konzultanta.

Ako by som svoj Broker POINT financoval?

Vstupný kapitál je minimálne vo výške 10 000€.

Prvým krokom k úspešnému rozbehnutiu BROKER POINTU je kvalitne spracovaný biznis plán. Jeho príprava preverí schopnosti majiteľa BROKER POINTU obchodne plánovať.

Bližšie informácie nájdete v našej informačnej brožúre, ktorú môžete získať tu.

pobočka vysoká
Ľudia ukazujú na diplom.

Ako mi s biznisom pomôže
Broker Consulting?

Podporu vášho podnikania tvorí spoločnosť Broker Consulting, která je na trhu už od roku 1998. Majiteľovi BROKER POINTu a jeho zamestnancom zaistí odborné vzdelávanie a poskytne potrebnú marketingovú právnu a analytickú podporu.

Zároveň pripraví na mieru dizajnový návrh pobočky a vybaví ju potrebnými technológiami. Samozrejmosťou našej firemnej kultúry je zdieľanie skúseností a spolupráca majiteľov pobočiek.